ETALON MIX - 2 OPAL
Etalon Mix je celosvětově uznávaná značka pigmentů pro permanentní make-up, známá svými zářivými a dlouhotrvajícími barvami. Pigmenty jsou navrženy pro maximální všestrannost – snadno se míchají a umožňují vytvářet vlastní odstíny. Jejich složení je vyvinuto s důrazem na pohodlí při práci a spokojenost zákazníků. Pigmenty Etalon Mix plně vyhovují nařízení REACH a splňují nejvyšší evropské standardy bezpečnosti a kvality.
2 OPAL: Nejtmavší pigment z palety Etalon Mix s červeným základem a vysokým obsahem černého pigmentu. Vhodný pro tvorbu intenzivních očních linek, stínování nebo zvýraznění kontrastu. Ideální pro zvýraznění nebo ztmavení barvy. U světlé nebo studené pleti doporučujeme přidat korektor.
- Objem: 5 ml
- Splňuje nařízení ResAP2008_1 a ECHA (REACH)
- Bezpečné pro lidskou pokožku
Složení: Aqua (voda), Glycerin, PEG-8, Polyvinylpyrrolidon (PVP), CI 11780 (oranžový pigment), CI 200310, CI 77491 (červený oxid železa), CI 561170, CI 77891 (oxid titaničitý), CI 77266 (černý pigment), extrakt z Hamamelis Virginiana (vilín virginský)
Doporučujeme koupit
Recenze
Pro tento produkt nebyly přidány žádné recenze.