XTREME INK - WETTING SOLUTION

Xtreme Tattoo Inks

BARVA NA TETOVÁNÍ XTREME TATTOO INK
Vyhovuje REACH

XTREME TATTOO INK

Nesnášíte, když vám zaschnou barvy? Vyzkoušejte Wetting Solution od Xtreme a ušetřete peníze za vyhozené barvy. Stačí přidat kapku roztoku do lahvičky s barvou a pořádně promíchat. Na rozdíl od jiných značek řešení od Xreme funguje na všechny značky barev.

Díky rozsáhlým zkušenostem s vývojem a výrobou tetovacích pigmentů vyrábí Xtreme Ink USA barvy pro tetování nejvyšší kvality, které jsou bezpečnější pro zákazníky, uživatele a životní prostředí. Xtreme Ink byl vyvinut v souladu s nejnovějšími nařízeními Evropské unie TATTOO REACH 2023.

Barvy na tetování Xtreme mají viskozitu, která se aplikuje do pokožky hladce a efektivně. Výsledkem je, že tetování s barvami Xtreme se hojí mnohem rychleji než s jinými barvami na trhu. Mimo jiné jsou barvy této značky navrženy tak, aby poskytovaly komplexní rozsah tónů, ale jsou také skvělé pro míchání, pokud potřebujete svůj vlastní odstín. Samozřejmostí je, že barvy jsou vegan a nikdy nebyly a ani nebudou testovány na zvířatech. Připoj se k našemu týmu a vytvořme tak spolu „Xtreme Team“.

  • Objem 120ml
  • Vyrobeno v Kalifornii (USA)
  • Splňuje nařízení ResAP2008_1 a ECHA (REACH) 2023
  • Certifikát ke stažení v sekci NA STÁHNUTÍ
284 Kč s DPH

Zakoupením tohoto produktu můžete získat 284 bodů. Zaregistrujte se a nakupujte výhodněji.

Dostupnost: Skladem
Parametry
Značka: Xtreme Tattoo Inks
Odstíny: Roztoky na ředění
Objem: 120 ml