FUSION - 60 COLOR SET

FUSION INK

FUSION - 60 COLOR SET
12% akce

FUSION - 60 COLOR SET

Tento kompletní set barev od FUSION INK obsahuje všech základních 60 odstínů. Cenově výhodný set Vám kromě ušetřených financí přinese i zvýšenou efektivitu při práci, protože odpadává míchání jednotlivých odstínů.

Barvy Fusion Ink jsou produkovány v USA od roku 1995. Jejich tvůrcem je Adam Everett z Next Generation Tattoo Machines. Za více než 20 let přinesl Adam a jeho tím barvy na tetování s nejjednodušší aplikací a největším obsahem pigmentů. Pigment použitý při všech odstínech je organický a je vhodný i pro vegany.

FUSION 60 COLOR SET OBSAHUJE TIETO ODTIENE: 

Artichoke, Atomic Yellow, Basic Black, Blue Sky, Bomber Gray, Brick Red, Brown, Bubble Gum Pink, Burnt Senna, Butterscotch, Canteloupe, Cool Mint, Cornflower, Dark Flesh, Dark Magenta, Deep Purple, Emerald Green, Flaming Pink, Foundation Flesh, Fuschia, Gamma Green, Golden Yellow, Hazelnut, Hot Mustard, Icy Blue, Key Lime, Leafy Green, Light Blue, Light Flesh, Magenta, Mandarin Orange, Mauve, Melon Red, Mixing White, Mixing Yellow, Moss Green, Orange, Periwinkle, Pomegranate, Power Black, Power Blue, Power Brown, Power Green, Power Purple, Pretty Purple, Primrose, Purple Heart, Raw Senna, Really Red, Royal Blue, Saigon Pink , Spring Green, Tahitian Teal, Tangelo, True Blood Red, Turquoise, Turquoise Conc., White, Wild Lavender, Yellow Ochre

15 450 Kč
17 600 Kč s DPH

Zakoupením tohoto produktu můžete získat 15 450 bodů. Zaregistrujte se a nakupujte výhodněji.

Dostupnost: Aktuálně vyprodáno
Parametry
Značka: FUSION INK
Odstíny: Barevné sety
Objem: Sety barev
K produktu doporučujeme
Používáním stránek provozovatele Pro-Life EU, s. r. o. (PRO TATTOO SUPPLY)
souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.
Více informací.