PERMA BLEND - INGA BABITSKAYA FOR LIPS SET

PERMA BLEND

PERMA BLEND - INGA BABITSKAYA FOR LIPS SET 6x15 ML

Set obsahuje 6 pigmentů pro oživení rtů. Dostupná škála pigmentů splní požadavky každé Vaší klientky. Objem jednotlivých pigmentů je 15ml. Jak je u značky Perma Blend známo, jejich pigmenty se snadno aplikují a obsahují všechny potřebné stabilizátory a korektory barev. V průběhu hojení nedochází ke změně odstínů. Set obsahuje odstíny:

  • Hen Party - malinově červený pigment, výborně krycí schopnosti, vhodný pro rty v každém věku
  • Creamy Coral - jemný teplý odstín, dodá obličeji omlazení, vizuálně přináší obělení zubů
  • Tea Rose - nejlepší volba pro manažerky či ženy které hledají odstín který nikdy nevyjde z módy. Není vhodný pro starší ženy nebo ženy tmavší pleti
  • Bad Girl - Zlobivé dívky jsou ty nejlepší! Tento pigment je právě pro ně a pro všechny kteří se nebojí tohoto zajímavého odstínu
  • Tender Caramel - barva chutného karamelu .... velmi sexy
  • Wendy Brown - luxusní odstín tmavé čokolády. Jde o skutečné studený odstín tmavě hnědé který se výborně hodí v kontrastu s evropským či asijským typem pleti. Tento pigment je výborný i na obočí či oční stíny!

Inga Babitskaya je zakladatelem PMU tréninkového centra v Moskvě a řadí se mezi špičku ve svém oboru. Ročně trénuje a školí desítek kosmetiček a je také autorkou několika úspěšných knižních titulů. Společně s Perma Blend USA týmem vytvořila Inga sety pigmentů ve kterých aplikovala své dlouholeté zkušenosti v PMU odvětví.

4 500 Kč s DPH

Zakoupením tohoto produktu můžete získat 4 500 bodů. Zaregistrujte se a nakupujte výhodněji.

Dostupnost: Skladem
Parametry
Značka: PERMA BLEND
Použití: Rty
K produktu doporučujeme
Používáním stránek provozovatele Pro-Life EU, s. r. o. (PRO TATTOO SUPPLY)
souhlasíte s používáním cookies, pomocí kterých vylepšujeme naše služby.
Více informací.